Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

#16 2009-01-19 23:45:04

pastor01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

gratulacje dla kwiatuszka... i reszty wyróżnionych... Miło jest poczytać coś takiego... mozna się czegoś nauczyc

Offline

 

#17 2009-01-19 23:48:08

pawelwrobel83

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

Na początku gratulacje dla zwycięskiego kwiatuszka:)



"Zmienia to sytuacje o tyle ze najpierw będzie az 5 fejkow a dopiero atak główny. I myślę ze już przed nim def się pojawi "

Chyba o to chodzi żebym tymi centkami wybił wojsko ustawione na deff i wojsko wstawiane na klina? Bo nie sądzisz chyba że ataki by szły 20 godzin i nikt by nie zbierał wojska na deff? Oto chdzi że przed głownym atakiem jest dużo fejków na moje oko już po drugim lub trzecim fejku byłby wstawiany klin który by zosał wybity razem z deffem głównym w momęcie wejścia głównego ataku czyszczącego po ktorym by wchodziły katasy, jeśli główny atak był by poprzedzony naprzykład tylko jednym fejkiem to klin mógłby być podstawiony dopiero po ataku głównym i wtęczas wszystkie katasy idą do piachu:( dlatego lepiej jest wybić klina wraz z deffem w osadzie. Uważam że w moim ataku jedyne straty były by w centkach które by musiały wybić deffa razem z klinem puźniej katasy wchodziły by na czysto bo atakowana osoba nie przepuściła by 6 ataków ( 5 fejków + atak centkami) katasami na swoją osade.

Jeszcze jedna mała uwaga była mowa w konkursie o jak największych zniszczeniach a w innych planach nie widzę żeby katasy zrobiły oszałamiające zniszczenia.

Nie żucajcie się na mnie zaraz z pazurami że nie mogę się pogodzić z poraszką bo tak nie jest a taka wymiana pogladów może nam tylko pomuc.

Offline

 

#18 2009-01-20 04:10:04

Jaś

Homo habilis

5091365
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 114
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

wszyscy zachwycaliśmy się poezją propozycji naszych ataków przyznam się strzeże że o jednym wątku zapomnieliście wszyscy, mianowicie:
gdybym bronił tej osady to ataki zsynchronizowane z trzech osad????
zadałbym sobie pytanie dlaczego???sami sobie odpowiedzcie ale odpowiedź jest jedna chcą przejąc osadę a tu kliny nie mają większego znaczenia tu sie liczy obrona za wszelką cenę, i tu ataki im szybciej tym lepiej i w jak najkrótszym czasie

no i wygrana dla mnie hihi

Ostatnio edytowany przez Jaś (2009-01-20 04:12:31)

Offline

 

#19 2009-01-20 07:47:20

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

gratulacje dla zwyciezcy jak i dla wszystkich ktorzy sie postarali i wzieli udzial w konkursie dzieki temu wszyscy czytajacy sa bogatsi o wiedze na temat koordynowania atakow kazdy dorzucil jakas cenna uwage dzieki czemu mozna powiedziec ze jest przynajmniej pare osob z ktorymi mozna organizowac akcje off
a konkurs wygralismy wszyscy - w nagrode otrzymalismy wiedze

Offline

 

#20 2009-01-20 09:07:27

ghialin

homo neandertalensis

3776446
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 225
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

Hehe.... Tak podejrzewałem, że ten klin w 1s jest niemożliwy, ale pewności nie miałem Co do rozpiski kwiatuszka, to z uwagi na kolejność ataków wchodzących w tej samej sek. gdyby puścić wojsko z osady C to weszłoby przed wojskiem z osady A. Więc w przypadku pozostawienia przez wroga deffa w osadzie poszłoby w piach - sądzę więc że pominięcie tej osady było celowe. W każdym razie zabawa była przednia, serdeczne gratulacje dla naszej zwycieżczyni jak i pozostałych osób które wzięły w konkursie udział

Offline

 

#21 2009-01-20 09:55:53

kwiatuszek84

Homo erectus

3156894
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 181
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

Dziękuję wszystkim za gratulacje i dobrą zabawę:D  Pewnie zabrzmi to śmiesznie, że się nie spodziewałam ale naprawdę się nie spodziewałam:P Co do osady C, to ghialin ma rację - pominełam ją celowo ze względu na atak w 1 sec.

Offline

 

#22 2009-01-20 11:21:27

ludmac

Moderator

1765660
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

pawelwrobel83 - napisałem że to moja subiektywna ocena . U Ciebie chodziło mi tylko o to ze nie wziałeś pod uwage "jaka jest kolejności wejścia ataków, które maja uderzyć w tej samej sekundzie" . A co do zniszczeń: oczywiscie bylo to celem ale moim ukrytym celem było spowodowanie dyskusji na ten temat i ciekawych uwag. kazdy sie czegos nauczyc dzieki temu moze:). A że to ja byłem jakby "sponsorem" tego konkursu pozwoliłem sobie nagrodzić kwiatuszka jako że tak naprawdę mało ktto wie jak taka kolejność wygląda i ta informacja wydawała mi się najpozytywniejszym efektem tego konkursu .

Offline

 

#23 2009-01-20 13:01:11

pawelwrobel83

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

Masz racje o tym że mało kto wie o kolejnosci wchodzenia ataków w jednej sekundzie ja sam się o tym dowiedziałem dopiero pod koniec poprzedniej edycji s8 i to dzięki zaprzyjaźnionemu wrogowi który mnie atakował a robił to tak że atakował mnie ze stolicy offem i katasami żeby mi zniszczyć rezydęcje oczywiście zaczełem ściągać posiłki z pobliskich terenów wróg po jakimś czasie wysłał kolejny atak konsulami który wchodził w tej samej sekundzie, ja przyglądając się bliżej co się dzieje w miejscu zbiurki zauważyłem że między tymi jego atakami w ciągu tej jednej sekundy akurat wejdą posiłki od mojego sojusznika. Oczywiście po całej akcji on pogratulował kolejnej obrony wioski, ja mu odpisałem że mam opanowane wstawianie klinów (a to poprostu był deff wysłany przez sojusznika) a on mi odpisał że to jest nie możliwe że to było wstawiane celowo miedzy jego ataki bo jak bym tak robił to wedle zasady kolejności wysłanych wojsk mój klin wszedłby po jego wojsku i po tej jego wiadomośi zaczełem szukać co gdzie i jak.

W taki sbosób się dowiedziałem o kolejności wchodzenia wojska w jednej sekundzie naszczęście wiele osób towie się tego z tego forum i nie będze musiała się uczyć na własnej skurze/osadzie

Offline

 

#24 2009-01-20 18:46:39

Maroi

Moderator

3806987
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 35
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony takim zainteresowaniem, spodziewałęm się, że będzie jeden góra dwa posty


Idę w popa wojo to chłam

Offline

 

#25 2009-01-23 18:33:51

Aichika

Australopithecus afarensis

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 52
Punktów :   

Re: KONKURS NR 1

jestem pod wrazeniem! gratki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi