Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

#1 2009-04-04 13:55:12

monia321

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 24
Punktów :   

moc katasów

witam chciałbym poznac moc katapult

tz. ile trzaba  dokładnie katasów do niszczenia odpowiednich budynków itp??  katasy ulepszone na 20 level

jak ktos bedzie miał chwilke to prosze napisac

dzieki

Offline

 

#2 2009-04-04 19:18:58

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: moc katasów

poradnik o katapultach jest na forum

Offline

 

#3 2009-04-04 20:10:01

ghialin

homo neandertalensis

3776446
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 225
Punktów :   

Re: moc katasów

Najlepiej korzytaj z symulatora, gdyż sprawa jest złożona. Ilość katas potrzebna do zmiszczenia budynku na danym lvl (przy założeniu, ze w osadzie nie ma deffa) jest zależna od ulepszenia katas w zbrojowni, lvl rezydencji/pałacu i murów u wroga (jak nie ma resydki to same mury nic nie dają), lvl kamieniarza, i wielkości obu kont (jak atakujesz słabszego to ma on bonus do obrony i potrzeba więcej katas). Ja osobiście korzystam z tego:

http://kirilloid.ru/travian/warsim.php

Jak mu podasz wszystkie w/w informacje to potrzebną ilość katas wyliczysz z dokładnością co do 1 (metodą prób, zmieniając ich ilość i sprawdzając uszkodzenia budynku). Ja tę ilość zaokrąglam w górę do 5 dla pewności. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem a oprócz tego w menu po lewej stronie masz kilka jeszcze kilka ciekawych rzeczy:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi